Servis Çağır

Altus Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beyaz eşya arızaları kullanıma dikkat edilerek basit bir şekilde çözülebileceği gibi daha karışık ve ancak servisin giderebileceği arızalarda olabilir. Sorunu kendiniz halletmeden önce muhakkak ürününüzün servisine danışmanızda fayda var.

Beyaz eşya arızalarını servisimizin hizmet verdiği cihazlar için aktaracağız. Bu nedenle 5 başlık altında sizler için genel arıza ve çözümleri ile ilgili yazılar hazırladık.

Firmamız Altus markasına ait beyaz eşya buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, ankastre ve normal ocaklar ile ankastre ve normal fırınlar için servis vermektedir. Ayrıca Altus markalı kombi, klima, endüstriyel, ev aletleri ve uydu gibi her türden Altus cihazlarına model ayırt etmeden servis hizmetimiz bulunmaktadır. Aşağıda beyaz eşya cihazlarınızla ilgili arıza çözümlerinin ve pratik bilgilerin bulunduğu yazıları inceleyebilir ve çözemeyeceğiniz arızalar için bizimle 444 48 63 nolu telefondan servis desteği veya direkt olarak servis çağırma talebinde bulunabilirsiniz. Konusunda uzman servis ekiplerimiz Altus cihazlarınızla ilgili arızalara yerinde destek hizmeti verdiği gibi yerinde onarım yapılamayacak daha büyük arızası bulunan cihazlarınızı atölyemizde tamir edip sorunsuz şekilde teslim etmektedir.

Altus Beyaz Eşya Tamir Kategorileri

Altus Beyaz Eşya cihazlarında oluşabilecek belli başlı arızalar aşağıda kategori olarak listelenmiştir.

1. Buzdolabı Arızaları ve Çözümleri;

Altus Buzdolabı Arızaları, Sebepleri ve Çözümleri için Tıklayın

2. Çamaşır Makinesi Arızaları ve Çözümleri;

Altus Çamaşır Makinesi Arızaları, Sebepleri ve Çözümleri için Tıklayın

3. Bulaşık Makinesi Arızaları ve Çözümleri;

Altus Bulaşık Makinesi Arızaları, Sebepleri ve Çözümleri için Tıklayın

4. Ankastre Ocak Arızaları ve Çözümleri;

Altus Ankastre Ocak Arızaları, Sebepleri ve Çözümleri için Tıklayın

5. Ankastre Fırın Arızaları ve Çözümleri;

Altus Ankastre Fırın Arızaları, Sebepleri ve Çözümleri için Tıklayın