Servis Çağır

Soğukkuyu Altus Klima Servisi

Yardım ve Destek

1. Altus Soğukkuyu Teknik Servisi;

Firmamız İzmir’in Soğukkuyu semtinde yaşamakta olan tüm siz değerli müşterilerimize Altus markalı Klima ürünlerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer sizinde Klima ürününüzde bir arıza var ise hemen bizi arayabilir veya yukarıda bulunan biz sizi arayalım adlı formumuzu doldurup bize yollayarak bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Altus Klima
Tamir Servisi

Klima tamir servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Altus Klima
Onarım Servisi

Klima onarım servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Altus Klima
Teknik Servisi

Klima teknik servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

2. Altus Çağrı Merkezi;

Bizi arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastane, fabrika, kamu kuruluşları, avm, gelmeden 1 saat önce, bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

Altus Soğukkuyu
Klima Servisi

Klima Soğukkuyu servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Altus Soğukkuyu
Klima Teknik Servisi

Klima Soğukkuyu teknik servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Altus Soğukkuyu
Klima Tamir Servisi

Klima Soğukkuyu tamir servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

3. Altus Klima Tamir Süreci;

Teknik yetkilimiz cihazınızı inceleyip sorunları belirledikten sonraki süreç şu şekildedir. Altus markalı cihazınızın sorunu cihazı yerinden taşımaya gerek olmadan çözümlendirilebilecek bir sorun ise cihazınız hiç yerinden oynatılıp gereksiz yere yıpranma yaşamasını engellemek adına yerinde onarımı yapılır. Bu onarım işlemini teknik ekibimiz en temiz şekilde yapmak adına büyük bir özen gösterir. Eğer cihazın sorunu yerinde çözülebilecek bir durum değil ise cihaz atölyemize alınır ve işinin ehli ustalarımız tarafından onarılır. Gerektiği takdirde cihazın içerisinde ki parçalar onarılabilir veya parçanın değişimi yapılır. Cihazın onarımı sonrası belli bir süre teste tabi tutulur. Test sürecinin ardından eğer herhangi bir problem tespit edilmez ise cihazınızın teslimi yapılır.

Altus Soğukkuyu
Klima Tarmici

Klima Soğukkuyu servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Altus Soğukkuyu
Klima Yedek Parça

Klima Soğukkuyu yedek parça servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Altus Soğukkuyu
Klima Tamirci Servisi

Klima Soğukkuyu tamircisi servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

4. Altus Garanti;

Firmamız tarafından sunulan herhangi bir hizmet sonrası sizlere bir servis fişi sunulur. O fişi cihazınızın onarım işleminden sonraki bir sene saklamanız tavsiye edilmektedir. Eğer cihazınız onarımdan önceki aynı sorunu tekrar ederse bize ulaşıp size verilen fiş üzerindeki numarayı söylediğiniz takdirde arkadaşlarımız gelip cihazınızı kontrol eder ve eğer problem bizim onardığımız yerden kaynaklıysa ücretsiz olarak cihazınızın onarımı yapılır. Bu süreç cihazın onarımından sonraki 6 ay için geçerlidir. Biz firma olarak yaptığımız işe özen gösterdiğimizden ötürü 6 ay kendi insiyatifimizi kullanarak size bu 6 aylık garantiyi sunuyoruz. Soğukkuyu Soğukkuyu Altus teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaya gayret ediyoruz. Bu sırada bütçe dostu fiyatlandırmada en dikkat ettiğimiz konulardan birisidir. 7 gün 24 saat boyunca bize 444 48 63 yada 0532 111 3530 numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyoruz.


Etiketler;

Soğukkuyu Altus servisi, Altus servis, Altus servisleri, Soğukkuyu Altus servisi, Soğukkuyu Altus servisleri, Soğukkuyu beyaz eşya servisi, Altus beyaz eşya servisi, Soğukkuyu Altus Klima servisi, Soğukkuyu Altus teknik servis, Soğukkuyu teknik servisleri, Altus servis telefonu, Altus telefon numarası, Altus Soğukkuyu merkez servisi, Altus Soğukkuyu Klima servisi, Altus Soğukkuyu Klima teknik servisi, Altus Soğukkuyu Klima tamircisi, Altus Soğukkuyu Klima Servisi, Soğukkuyu Altus teknik servis telefonu, Soğukkuyu Altus teknik servis telefon numarası